Russia

W drodze do Kazachstanu spędziliśmy dwa dni w Rosji. Pierwsze spotkanie ze stepem w Kamucji, gdzie w Eliście znajduje się jedyna świątynia buddyjska w Europie.

La Russie du sud, une terre de steppes ou vivent les descendants de Gengis Khan. Passage a Elista, capitale de la seule region d’Europe dont la religion est le Bouddhisme!

Ten wpis został opublikowany w kategorii The Road. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 Responses to Russia

 1. Foka pisze:

  No dobra. Jest Aga i Florian – a gdzie jest reszta drużyny? Czy dzieci nie są głodne?
  Oczekuję na szczegółowe informajce. Narka. Foka

 2. maciej ka. pisze:

  …niezmiennie uważam, że powinni zabronić takich wypraw. Powinien być zakaz. Nie i nie. Koniec i basta. Nie powinno się pozwalać na takie wyprawy i ekstrawagancje. To powinno być zabronione – co najmniej już na poziomie sołectwa ;-) Ja bym zakazał, zabronił, zamknął. Na całą Wiślicę powinni zrobić limit kilometrów, np. tysiąc dla wszystkich, a nie takie tam, że se każdy jedzie gdzie i dokąd chce. No i NA ILE??? Nie nie nie. Nie ma. Powinni wprowadzić odgórnie pozwolenia i koncesje tylko na wyjazdy do granic gminy – i to bez prawa podróży po drogach powiatowych. To niemoralne i nieetyczne. Albo jadą wszyscy, albo nikt. Nie ma. Przecież co by się stało, jakby każdy tak sobie zaczął wyjeżdżać??? Kto by pracował? Co z ZUS-em??? Przecież upadnie system emerytalny… :-) To nie tak. Uważam, że jestem wyrazicielem opinii wielu. Musimy o tym porozmawiać (najlepiej w środę, jak wrócicie… )

  Woźcie się :-)

 3. wodzu pisze:

  Widze ze generalnie nudny krajobraz i brzydka architektura, ogólnie brzydko
  pewnie żałujecie że wogóle ruszyliscie w trase, może lepiej zawrócić ?
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.